Vodstvo
Simon Cerar
Izvršni direktor
simon.cerar@sam.si
01 729 88 09
Robert Zatler
Komercialni direktor
robert.zatler@sam.si
01 729 88 45
Uroš Sedeljšak
direktor nabave
uros.sedeljsak@sam.si
01 729 88 16
Marjan Kovač
Vodja nabave
marjan.kovac@sam.si
01 729 88 17
Nataša Florjančič
Koordinatorka produktnih vodij
natasa.florjancic@sam.si
01 729 88 49
Draga Habjan
Produktni vodja
draga.habjan@sam.si
01 729 88 11
Barbara Debeljak Kosec
Produktni vodja
barbara.debeljak@sam.si
01 729 88 29
Jernej Golob
Produktni vodja
jernej.golob@sam.si
01 729 88 05
Simona Zaletel
Vodja računovodstva
simona.zaletel@sam.si
01 729 88 52
Tjaša Kovač Mušič
Vodja kalkulacij
tjasa.kovac@sam.si
01 729 88 57
Anita Osolin
Vodja marketinga
anita.osolin@sam.si
01 729 88 10
Imate vprašanje?
Kontaktirajte tajništvo:
info@sam.si
01 729 88 12
 
 
STRINJAM SE

Spletna stran uporablja piškotke za boljše delovanje

Z brskanjem po naši spletni strani se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke, ki so namenjeni vaši boljši uporabniški izkušnji na naši spletni strani. Za lastne potrebe analitike uporabljamo Google Analytics, ki v ta namen namesti piškotke (izbriši GA piškotke). Več o piškotkih.