Zaposlitev

Komercialist m/ž

Objavljeno: 24.12.2018 Kraj dela: Nazarje

Smo slovensko družinsko podjetje, ki v verigi trgovskih centrov nudi pestro izbiro izdelkov za gradnjo, prenovo in vzdrževanje doma. Kupce oskrbujemo z gradbenimi materiali, suho montažnimi in instalacijskimi materiali vseh vrst, z orodji in priborom za vgradnjo ter za vsa hišna opravila, z materiali za opremo kopalnic, s fasadami in barvami ter vrtnim programom vseh najboljših domačih in pomembnejših evropskih proizvajalcev. Naše sodobne prodajne centre najdete v osrednjem in severovzhodnem delu Slovenije, poleg devetih trgovin pa imamo tudi proizvodni obrat za krivljenje armaturnega železa. Smo ekipa že več kot 190-ih sodelavcev.

Za našo trgovino SAM Nazarje iščemo novega sodelavca, ki:

  • si želi (p)ostati vrhunski komercialist,
  • si želi pridobivati nova znanja,
  • si želi delati v ekipi z dobrimi medsebojnimi odnosi,
  • je pripravljen vložiti ustrezno mero svojega truda z namenom dosega zastavljenih ciljev.

V kolikor se v opisu prepoznate vas vabimo, da se prijavite!

Opis delovnega mesta

Naloge in odgovornosti:

  • prodaja pogodbenim kupcem (B2B) in skrb za sistematično ohranjanje stika s kupcem,
  • pridobivanje novih pogodbenih kupcev,
  • izdaja ponudb, predračunov, dobavnic, zaključevanje dobavnic, fakturiranje, izdelava kalkulacij, izterjava,
  • reševanje reklamacij,
  • naročanje blaga in skrb za zalogo blaga,
  • poročanje in analiza prodaje.

Delovni čas: polni delovni čas

Ponujamo:

  • delo v izkušenem, prijaznem in energičnem kolektivu,
  • dinamično in razgibano delo,
  • zaposlitev za določen čas z možnostjo za nedoločen čas po dobi 3+6 mesecev,
  • urejene delovne pogoje,
  • korekten odnos,
  • možnost dodatnega izobraževanja,
  • možnost napredovanja.

Pričakujemo:

  • vsaj V. stopnjo ekonomsko-komercialne ali podobne ustrezne smeri,
  • osnovno poznavanje prodajnega asortimana trgovine,
  • obvladovanje dela z računalnikom v MS Windows okolju,
  • obvladovanje programskih orodij MS Office,
  • organizacijsko sposobnost,
  • komunikativnost,
  • pripravljenost za delo na terenu,
  • lasten prevoz.

Prijave se zbirajo po pošti na SAM d.o.o. Domžale, Preserska cesta 1, 1235 Radomlje ali po elektronski pošti na kadrovska@sam.si

Rok za prijavo: 20.1.2019

STRINJAM SE

Spletna stran uporablja piškotke za boljše delovanje

Z brskanjem po naši spletni strani se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke, ki so namenjeni vaši boljši uporabniški izkušnji na naši spletni strani. Za lastne potrebe analitike uporabljamo Google Analytics, ki v ta namen namesti piškotke (izbriši GA piškotke). Več o piškotkih.