Zaposlitev

Produktni vodja za področje gradbenih materialov (m/ž)

Objavljeno: 20. 11. 2017 Kraj dela: Zgornje Jarše, Mengeš

SAM d.o.o. Domžale

Delovno mesto ''Produktni vodja'' za področje gradbenih materialov je funkcija v nabavnem oddelku podjetja. Produktno vodenje zajema širok nabor delovnih nalog, ki so podrobneje opisane v nadaljevanju.

V svoje vrste vabimo novega produktnega vodjo za področje gradbenega materiala, ki

  • razume pomen nabavne funkcije za prodajo,
  • je visoko motiviran/a za opravljanje dela in želi svoje znanje dnevno nadgrajevati,
  • je pripravljen/a vložiti ustrezno mero svojega truda z namenom dosega zastavljenih ciljev ter
  • se zaveda, da je dobro vzdušje v delovnem kolektivu izredno pomembno.

V kolikor se v opisu prepoznate vas vabimo, da se prijavite in postanete del naše ekipe!

Opis delovnega mesta

Naloge in odgovornosti:

  • iskanje novih nabavno-prodajnih priložnosti
  • razumevanje vpliva nabavnega oddelka na prodajni oddelek in razumevanje pomembnosti sodelovanja med obema
  • izbiranje dobaviteljev ter zagotavljanje učinkovitih nabavnih virov
  • sodelovanje pri določitvah blagovnih skupin in izdelkov, ki jih trži podjetje
  • sodelovanje pri kreiranju cenovne politike, ki omogoča ustrezen izplen in prodajo
  • sodelovanje pri pozicioniranju izdelkov na prodajnem mestu
  • organizacija prodajnih akcij izdelkov v sodelovanju z marketingom
  • sodelovanje pri pripravi delovnih navodil
  • sodelovanje pri reševanju reklamacij

Zahtevana izobrazba: VII. stopnja

Zahtevane delovne izkušnje: najmanj tri leta delovnih izkušenj na podobnih delovnih mestih, četudi v drugi branži.

Pričakujemo:

  • VII. stopnjo gradbene ali druge ustrezne smeri
  • obvladovanje dela z računalnikom v MS Windows okolju
  • obvladovanje programskih orodij MS Office
  • 3 leta delovnih izkušenj na podobnih delovnih mestih
  • poznavanje gradbenih materialov in tehnik gradnje
  • znanje angleškega jezika
  • organizacijsko sposobnost
  • sposobnost postavljanja prioritet
  • komunikativnost
  • izpit B kategorije
  • lasten prevoz

 Ponujamo:

  • delo v izkušenem, prijaznem in energičnem kolektivu
  • dinamično in razgibano delo
  • zaposlitev za določen čas z možnostjo za nedoločen čas po dobi 3+6 mesecev
  • zaposlitev za polni delovni čas
  • urejene delovne pogoje
  • korekten odnos

V izbranega bodočega zaposlenega bomo vložili trud, vse svoje znanje in izkušnje in mu omogočili, da se dokaže.

Kandidati, ki ustrezate zgoraj navedenim zaposlitvenim pogojem, nam svojo prijavo pošljite na naslov kadrovska@sam.si najkasneje do 17. 12. 2017.

STRINJAM SE

Spletna stran uporablja piškotke za boljše delovanje

Z brskanjem po naši spletni strani se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke, ki so namenjeni vaši boljši uporabniški izkušnji na naši spletni strani. Za lastne potrebe analitike uporabljamo Google Analytics, ki v ta namen namesti piškotke (izbriši GA piškotke). Več o piškotkih.