Zaposlitev

Kot uspešno družinsko podjetje delujemo na trgu že več kot 28 let. Smo slovenski trgovec, ki svoje kupce dnevno oskrbuje z različnimi gradbenimi materiali, s suho montažnimi in instalacijskimi materiali, z orodji in priborom za gradnjo ter hišna opravila, z materiali za opremo kopalnic, s fasadami in barvami ter z vrtnim programom. Smo ekipa že več kot 190-ih sodelavcev na 10 različnih lokacijah, ki se vsakodnevno trudi za čim večje zadovoljstvo naših strank. Naša vizija je še naprej delati odlično in (p)ostati vrhunski na področju strežbe in svetovanja našim kupcem.

Da bo naša ekipa še boljša in naši kupci še bolj zadovoljni, v svoje vrste vabimo nove sodelavke/sodelavce, ki jim je zgoraj navedena vizija podjetja blizu in so pripravljeni pomagati to našo skupno vizijo ohranjati in nadgrajevati.

Prosta delovna mesta:

    • Delavec v železokrivnici SAM Stranje

Delavec v železokrivnici SAM Stranje

Objavljeno: 5.7.2019, Kraj dela: Zg. Stranje

Za našo železokrivnico v Zgornjih Stranjah (Stahovica) iščemo visoko motiviranega sodelavca, ki

  • je pripravljen vložiti ustrezno mero svojega truda z namenom dosega zastavljenih ciljev,
  • si želi pridobivati nova znanja
  • in se zaveda, da je vsako delo častno, če je opravljeno kvalitetno in s ponosom.

Ponujamo Vam:

  • dinamično, razgibano in pestro delo,
  • delo v izkušenem, prijaznem in energičnem kolektivu,

  • zaposlitev za določen čas z možnostjo kasnejše zaposlitve za nedoločen čas,

  • možnost dodatnega izobraževanja,

  • možnost napredovanja,

  • korekten odnos,

  • redno plačilo.

Od Vas pričakujemo:

  • vsaj II. stopnjo izobrazbe
  • dobro fizično pripravljenost,

  • dobre delavne navade,

  • resnost,

  • odsotnost strahu pred delom z viličarjem

  • odsotnost strahu pred delom z gradbenim žerjavom,

  • osnovno poznavanje gradbenega materiala.

Zaželena je III. stopnja gradbene ali kovinske smeri, Izkušnje pri delu z viličarjem so zaželene, niso pa obvezne. Izpit za delo z viličarjem in gradbenim stolpnim žerjavom je zaželen, ni pa obvezen (nudimo usposabljanje za interni izpit).

Vaše naloge in odgovornosti:

  • Delo na železokrivskih strojih v proizvodnji,
  • prevzem in izdaja blaga v železokrivnici in skladišču,
  • nakladanje in razkladanje blaga z gradbenim žerjavom,
  • embaliranje gotovih izdelkov za varen naklad in razklad,
  • skladiščenje blaga.

Delovni čas: polni delovni čas, enoizmensko delo

Prijave se zbirajo do 20.8.2019 preko prijavne možnosti portala Optius, po pošti na naslov: SAM d.o.o. Domžale, kadrovska služba, Preserska cesta 1, 1235 Radomlje ali po e-pošti na naslov kadrovska@sam.si.

STRINJAM SE

Spletna stran uporablja piškotke za boljše delovanje

Z brskanjem po naši spletni strani se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke, ki so namenjeni vaši boljši uporabniški izkušnji na naši spletni strani. Za lastne potrebe analitike uporabljamo Google Analytics, ki v ta namen namesti piškotke (izbriši GA piškotke). Več o piškotkih.